Thumb

İş Makinesi Operatörleri Hangi Sınıf Ehliyete Sahip Olmalıdırlar?

İş makinelerinden herhangi birini kullanmak istediğinizde iş makinesi operatörlüğü ya da iş makinesi ehliyeti almanız gerekmektedir. Eğer kullanacağınız iş makinesi ile iş yaparken trafiğe çıkmıyorsanız iş makinesi için operatörlük belgesi almanız da yeterli olacaktır. Ancak kullandığınız iş makinesi ile trafiğe çıkmanız gerekiyorsa mutlaka iş makinesi belgenizi ehliyetinize işletmelisiniz.

İş makineleri için belirlenen sınıf G sınıfıdır. G sınıfı ehliyet sahipleri iş makinelerini kullanabilir. Fakat hangi iş makinesi için ehliyet aldığı bilgisi mutlaka ehliyetinizde bulunmalıdır. Yeni düzenlemelerle beraber iş makineleri eğitimlerini belirli kuruluşlar verebilmektedir. Tüm ehliyetleri alabileceğiniz o belirli kuruluşlardan bir tanesi de Sem Sürücü Kursu’dur.

Sakarya Özel Sem Sürücü Kursumuzda 32 yıllık tecrübemiz ve özel iş makinesi eğitim alanlarımızla tüm iş makinesi ehliyetlerini verebilen tek kursu olmaktan gurur duymakla beraber, kursiyerlerimizin en iyi şekilde eğitim almaları için azami çaba sarf ediyoruz. Tecrübeli eğitmenlerimizden alacağınız uygulamalı eğitimlerden sonra gireceğiniz sınavda başarılı olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Türkiye’nin 10 ilinde verdiğimiz kaliteli eğitimlerden sizler de yararlanıp iş makinesi ehliyetinize bir an evvel sahip olmak isterseniz, size en yakın Sakarya Özel Sem Sürücü Kursu merkezlerimize gelerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Başta Sakarya’da olmak üzere Kocaeli, Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük, Bolu, Bilecik, Yalova ve Eskişehir’de operatörlük belgesi almak isteyenler size en yakın kursumuzu seçerek iş makinesi ehliyetiniz için kayıt yaptırabilirsiniz.

 

32 Yıllık Tecrübesiyle Tüm İş Makineleri Ehliyetlerini Veren Tek Sürücü Kursu

Güncel ve İndirimli Fiyatları Öğrenmek İçin Lütfen İletişime Geçiniz

 

0(264) 281 20 100(264) 277 02 02  Tıkla Ara

0(539) 573 08 110(539) 573 08 12  Tıkla WhatsApptan Soru Sor