Shape

HAKKIMIZDA - BİZ KİMİZ?

1990'da kurulan Sem Sürücü Kursu şu an da Sakarya'da 3 MTSK, 2 İş makinesi toplamda 5 şubesiyle tüm ehliyet çeşitlerini veren tek sürücü kursudur. Sakarya, Bilecik, Ereğli, Zonguldak, Düzce ve Bolu'nun Organize sanayideki tüm fabrikalarına iş makinesi ehliyeti veren tek sürücü kursudur. Ayrıca 15 dönümlük alanıyla marmaranın en büyük ve en modern pist alanına sahiptir. Direksiyon sınavlarında %80 başarı Göstererek 31 yıllık tecrübesiyle bir çok kişiyi ehliyet sahibi yapmış ve başarısına başarı katmıştır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

  • Misyonumuz

    Kaliteli eğitim anlayışı ve profesyonel kadrosuyla ile çevreye duyarlı sürücülüler yatiştiren, modern teknik ve teknolojiden yararlanan,büyüyen,gelişen ve de tercih edilen bir kurum olarak 31 yıldır Sakarya'da faaliyet göstermekteyiz. Başlıca hedeflerimiz ise çevreye duyarlı sürücüler yetiştirmek ve de trafikte güvenli araç kullanmayı öğretmektedir. 1990'dan beri göstermiş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe lider olmayı başarmış bulunmaktayız

  • Vizyonumuz

    Yenilikçi, disiplinli, güvenilir,modern teknolojiyi yararlı kullanarak kaliteli hizmet veren ve sektöründe hizmet konusunda farkılaşarak her zaman ilk tercih edilen ve örnek alınan bir sürücü kursu olmaktadır. Kurumumuz bu amaçlar doğrultularda kendini sürekli yenileyen, eğitim anlayışı ve uzman kadrosuyla ve de güler yüzlü hizmet anlayışıyla sektöründe lider olmaya 1990 yılında başlayan serüvenini her geçen gün artan tecrübesi ile devam etmektedir.

İLETİŞİME GEÇ
Thumb
SEM SÜRÜCÜ KURSU

KURUCULARIMIZ VE KURUCU ORTAKLARIMIZ

Tanıtım Videomuzu İzleyin!

Sem Sürücü Kursu olarak sizlere Son Teknoloji Otomatik ve Manuel Araçlarımız ile Kusursuz Hizmet Sunuyoruz! Tanıtım Videomuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.